Projekty

Angażujemy się w realizację projektów rozwojowych poświęconych wzmacnianiu bezpieczeństwa państwa i biznesu. Specjalizujemy się w realizacji:

  • projektów rozwojowych w programie bezpieczeństwo i obronność, finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, których głównym celem jest dostarczenie innowacyjnych narzędzi, w tym rozwiązań informatycznych, wspomagających działalność polskich instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa;
  • projektów badawczych dotyczących analizy informacji i poprawy bezpieczeństwa obywateli wspólnoty europejskiej;
  • zamawianych usług dotyczących wytwarzania zaawansowanych rozwiązań wspomagających działalność instytucji bezpieczeństwa publicznego oraz biznesu.

W zakres naszych kompetencji wchodzi wytwarzanie zaawansowanego oprogramowania wspomagającego integrację i analizę danych, wykrywanie zdarzeń i typowanie anomalii. Budowane narzędzia stanowią rozwiązania skrojone na miarę potrzeb użytkowników końcowych i są dopasowane do realiów funkcjonowania polskich instytucji.

Jeśli jesteś pracownikiem/cą instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa i szukasz informacji o naszych produktach, zapraszamy na stronę https://www.fslab.agh.edu.pl, gdzie po rejestracji uzyskasz więcej informacji. Część projektów, które realizujemy, nie jest dostępna ze względu na obowiązujące nas umowy, więc jeśli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

W razie pytań dotyczących działania lub możliwości pozyskania wybranych produktów skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub napisz na adres poczty elektronicznej: kontakt@ctb.agh.edu.pl.

Cyber Security Center logo