Oferta współpracy: Programista aplikacji webowych

W związku z realizacją projektów rozwojowych finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku Programista aplikacji webowych (Frontend Developer)

Termin składania ofert: nabór ciągły

Forma składania zgłoszeń: CV na adres e-mail praca@ctb.agh.edu.pl

Forma zatrudnienia: umowa cywilno-prawna, możliwość podjęcia współpracy w zakresie min. 3/5 etatu

Wymagania:

  • dobra znajomość technologii webowych w tym JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS
  • mile widziana znajomość co najmniej jednej z technologii do budowy webowych interfejsów graficznych (React, Angular, Vue.js)
  • m.in. roczne doświadczenie w realizacji webowych interfejsów graficznych
  • znajomość narzędzi i technik wspierających wersjonowanie kodu źródłowego (Git), realizację jego przeglądów (Pull Requests, Bitbucket) oraz narzędzi pracy zespołowej (Jira, Confluence)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój webowych aplikacji analitycznych
  • Analizowanie, planowanie i szacowanie kosztowności zadań w sprincie
  • Przegląd i ocena jakości zadań realizowanych przez innych członków zespołu
  • Testy funkcjonalne oraz współpraca z zespołem analityków i testerów

<<< Kariera